24 Aralık 2018 günlük burç yorumları .

En Çok Okunan OnBlog Haberler

27 Views

0

(0) Reviews

        

Koç Burcu

Kitap veya bir başka yazılı materyalin basımı, bir reklam kampanyası veya yeni bir işle ilgili görüşmeleriniz olabilir. Önünüze konulan sözleşmeleri iyi incelemelisiniz çünkü bazı koşullar çok belirsiz olabilir. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Boğa Burcu

Sanatsal bir etkinliğe veya kültürel bir ekibe katılma isteğiniz bazı gecikmeler, aksaklıklarla karşılaşabilir. Bu gecikmelerin yarattığı boşluğu, finansal konuları inceleyerek değerlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

İkizler Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür, Balık burcunda yer alan Neptün ile kavga halinde. Ev ve iş hayatınızda verdiğiniz sözler ve sorumluluklarınız arasında bazı dengesizlikler ortaya çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Yengeç Burcu

Merkür, geri yönlü hareketinden sonra tüm gücünü toplamış olmasına rağmen, şimdilerde Neptün ile bir anlaşmazlık halinde. Üzerinde çalıştığınız konuyla ilgili eksik bilgileri toparlamanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Aslan Burcu

Balık burcundaki Neptün ile Yay burcundaki Merkür arasında bir anlaşmazlık söz konusu. Çocuk sahibi olmak, eğitim veya iş gibi konularda bazı soru işaretleri fikrinizi değiştirmenize neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Başak Burcu

Yeni yıl heyecanıyla birlikte ailenizle keyifli vakit geçirebilir, onları mutlu etmenin yollarını bulabilirsiniz. Ancak bu sırada eşinizin sizden yanıt beklediği konuları da ihmal etmemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Terazi Burcu

Ufak detaylara takılmaktan, karışık düşüncelerden ve iletişimle ilgili her türlü karmaşadan uzak durmaya çalışın. Özellikle çalışma arkadaşlarınız ve eşiniz, sevgilinizle ters düşmemeye özen göstermelisiniz. Şu sıralar gökyüzü biraz tehlikeli. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Akrep Burcu

Merkür’ün Neptün ile kavgası sizi de etkiliyor. Bir sözleşme, bütçe veya iş seyahatiyle ilgili planların onay alabilmesi için detaylandırılmaya, biraz daha titiz çalışmaya ihtiyacı olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Yay Burcu

Balık burcundaki Neptün, sizin ev ve aile alanınızı etkilerken, bir yandan da Yay burcundaki Merkür ile kavga halinde. Sevdiklerinizle yapacağınız konuşmalar, varacağınız anlaşmalar konusunda dikkatli olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Oğlak Burcu

Merkür, burcunuzun iletişim alanını etkisi altına alan Neptün ile ters düşüyor. Tatil planlarınızı yeniden gözden geçirmek, detayları düşünmek ve daha ayrıntılı bir planlama yapmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz. “Erteleme alışkanlığından nasıl kurtulabilirsiniz?

Kova Burcu

Arkadaşlarınıza ve birlikte iş yaptığınız kişilere her zamankinden daha kibar ve özenli olmalısınız çünkü Merkür şu sıralar Neptün’ü biraz zorluyor. Bu durum ilişkilerinizde potansiyel gerginliklere neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Balık Burcu

İş arkadaşlarınızla iletişim kurarken her zamankinden daha dikkatli olmalısınız çünkü Merkür ile Neptün birbiriyle kavga halinde. Yanlış anlaşılmaların yaşanma olasılığı çok yüksek olabilir. 

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın